Kontakt z poradnią seksuologiczną w Krakowie


Nasza poradnia seksuologiczna zajmuje się leczeniem impotencji oraz leczeniem przedwczesnego wytrysku. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Krakowa i Katowic, ale również sąsiednich miejscowości. Seksuolog Adam Sipiński zdaje sobie sprawę, że problemy z potencją bywają tematem wstydliwym. Zapewnia pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do pacjenta, dzięki któremu możliwe jest dobranie odpowiedniej i skutecznej terapii.


KRAKÓW KATOWICE

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. ADAM SIPIŃSKI
31-504 Kraków, ul. Zygmunta Augusta 1

Gabinet czynny we wtorki od 16.00 – 20.00

Kontakt telefoniczny: tel. kom. 601 444 059

Pacjenci przyjmowani są wg zapisów telefonicznych.


Dojście z dworca PKP w Krakowie w kierunku na dworzec autobusowy, następnie na wprost ulicą Topolową, a potem w prawo do ul. Zygmunta Augusta ( ok. 200 m).

Gabinet mieści się w budynku Małopolskiego Ośrodka Medycyny Pracy w pokoju nr 316 ( III piętro).

Dojazd koleją, autobusem, samochodem do dworca PKP.

Samochód można zostawić na parkingu strzeżonym w podziemiach Galerii Kraków.

KATOWICE

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. ADAM SIPIŃSKI
40-065 Katowice, ul. Mikołowska 45/9

Gabinet czynny w poniedziałki, środy, piątki od 16.00 – 18.00

Kontakt telefoniczny w dni przyjęć od 11.00 – 18.00 tel. 32 251 18 84 W pilnych sprawach tel. kom. 601 444 059

Pacjencji przyjmowani są wg kolejności zgłaszania się, bez potrzeby wcześniejszej rejestracji.

Ponieważ nigdy nie można wykluczyć nagłych sytuacji, prosimy o telefoniczne sprawdzenie pod nr tel. 32 251 18 84 w danym dniu przyjęć od godz. 11.00, czy przyjęcia nie zostały odwołane.


Dojście z dworca PKP - na południową stronę miasta - Plac Andrzeja, następnie w prawo do ul. Mikołowskiej, powyżej Kościoła Piotra i Pawła, na skrzyżowaniu z ul. Strzelecką - 10 min. pieszo od dworca PKP (obok Akademii Wychowania Fizycznego).


Dojazd od strony Mikołowa, Tychów Bielska Białej, Krakowa, Warszawy - przez Aleje Górnośląską, kierunek Rondo Mikołowskie, obok AWF w prawo do Centrum.


Parking przy ulicy Raciborskiej 8, 300 metrow od Gabinetów, wjazd na parking przy stacji Shell na Mikołowskiej. Parkowac mozna rowniez na ulicy Strzeleckiej, Poniatowskiego, Barbary lub na chodniku obok gabinetow (jezeli jest miejsce)